
Диск гальмівний (передній) KIA Carens 1.6-2.0 06-13 (280x26), Blue Print ADG043135
1 991,57 ₴
- В наявності
- Код: ADG043135
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) KIA Carens 1.6-2.0 06-13 (280x26), Blue Print ADG043135. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG043135
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG043135 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — COUPE (GK) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 105 л.с. | 2002–2009 |
| 2.0 136 л.с. | 2001–2009 |
| 2.0 139 л.с. | 2002–2009 |
| 2.0 GLS 143 л.с. | 2003–2009 |
| HYUNDAI — SONATA VII (LF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 188 л.с. | 2014–н.в. |
| HYUNDAI — TUCSON (JM) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 120 л.с. | 2007–2010 |
| 2.0 LPG 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 141 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 113 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 136 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 140 л.с. | 2006–2010 |
| 2.0 CRDi Привод на все колеса 150 л.с. | 2009–2010 |
| HYUNDAI — i45 VI седан (YF) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Hybrid 150 л.с. | 2011–2014 |
| 2.0 i 163 л.с. | 2012–2014 |
| 2.4 178 л.с. | 2010–2015 |
| KIA — CARENS III (UN) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CRDi 110 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 128 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CVVT 132 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 CVVT 126 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 115 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 CRDi 135 136 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CVVT 144 л.с. | 2006–н.в. |
| KIA — SPORTAGE (JE_, KM_) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 4WD 141 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CRDi 113 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 113 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 i 16V 141 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.7 V6 4WD 175 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG043135 |
| Кросс-номери | 0990-0350, 103330, 108601, 142.1764, 17640, 19-0939, 19-0939MAX, 19-0939SPORT, 19-3354, 203423, 203526, 23-0927C, 23-1053C, 24011004001-PCS-MS, 24011004001-PCS-MSP, 24011004001-SET-MS, 24011004001-SET-MSP, 33 10 1011, 37-15 521 0029, 37-15 521 0029/PD |
| Стан | Новий |
| Товщина | 47 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Carens, Sonata, Tucson, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 7.410 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 24 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 47 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 26 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 991,57 ₴






