
Фільтр повітряний Porsche Panamera 3.0-4.8/3.0D 09-16, Blue Print ADBP220068
1 141,07 ₴
- В наявності
- Код: ADBP220068
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Porsche Panamera 3.0-4.8/3.0D 09-16, Blue Print ADBP220068. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP220068
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP220068 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| PORSCHE — PANAMERA (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 4S 420 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 S 420 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 S E-Hybrid 380 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 300 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 310 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.6 4 300 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 4 310 л.с. | 2013–н.в. |
| 4.8 4S 400 л.с. | 2009–н.в. |
| 4.8 GTS 430 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.8 GTS 440 л.с. | 2013–н.в. |
| 4.8 S 400 л.с. | 2009–н.в. |
| 4.8 Turbo 500 л.с. | 2009–н.в. |
| 4.8 Turbo 540 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 520 л.с. | 2013–н.в. |
| 4.8 Turbo S 550 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.8 Turbo S 570 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP220068 |
| Кросс-номери | 176455, 970 110 220 01, A1834, A2843, AR1725PM, BFA2628, C 69 226, CA12803, ELP9679, F 026 400 764, FA2343, HP 2377, LX 3772, LX 3772, P855, PA8461, V45-0083, WG1426410, WG2217515, WG2230215, A1834, LX 3772, WH 149, C 69 226 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 687 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | Panamera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.540 кг |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 687 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 123 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 141,07 ₴






