
Диск гальмівний (передній) Hyundai I30 II 11-/Kia Cee'D/ Cerato III 13- (300x28), Blue Print ADG043136
1 923,82 ₴
- В наявності
- Код: ADG043136
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Hyundai I30 II 11-/Kia Cee'D/ Cerato III 13- (300x28), Blue Print ADG043136. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG043136
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG043136 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ELANTRA (FD) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2007–2011 |
| 1.4 109 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 116 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 122 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 126 л.с. | 2008–2011 |
| 1.6 CRDi 90 л.с. | 2007–2011 |
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2007–2011 |
| 2.0 143 л.с. | 2007–2011 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2007–2011 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2007–2011 |
| HYUNDAI — ELANTRA GT (GD) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 | 2014–н.в. |
| 1.4 99 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 131 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 GDI 129 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 T-GDI 186 л.с. | 2015–н.в. |
| HYUNDAI — EMBERA V (NF) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 CRDi 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 GLSI 162 л.с. | 2008–2010 |
| HYUNDAI — i30 CW (FD) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 105 л.с. | 2007–2012 |
| 1.4 109 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 122 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 126 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 CRDi 90 л.с. | 2008–2012 |
| 1.6 CRDi 116 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 143 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 CRDi 140 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2008–2012 |
| HYUNDAI — i30 CW (GD) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 99 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 101 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 CRDi 90 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 129 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 110 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 128 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CRDi 136 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 GDI 135 л.с. | 2012–н.в. |
| HYUNDAI — i45 VI седан (YF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Hybrid 150 л.с. | 2011–2014 |
| 2.0 i 163 л.с. | 2012–2014 |
| HYUNDAI — ix35 (LM, EL, ELH) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 166 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 154 л.с. | 2013–2015 |
| 2.0 4WD 158 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 4WD 154 л.с. | 2014–2015 |
| 1.6 135 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CRDi 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 4WD 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 184 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CRDi 4WD 184 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 GDi 166 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 GDi 4WD 166 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.4 DCVVT-I 4WD 174 л.с. | 2010–2013 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG043136 |
| Кросс-номери | 1031070, 142.1383, 142.1483, 17676, 19-1338, 19-1338SPORT, 19-1863, 19-1863MAX, 19-1863SPORT, 203422, 203433, 23-0925C, 24012802341-PCS-MS, 24012802341-PCS-MSP, 24012802341-SET-MS, 24012802341-SET-MSP, 24012802561-PCS-MS, 24012802561-PCS-MSP |
| Стан | Новий |
| Товщина | 47 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Veloster, Sonata, Cerato Koup, Optima, i40, I30, Carens, Pro Ceed, Tucson, Soul, Ceed, Sportage, Cerato, Grandeur |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 114 |
| Вага (кг) | 8.32 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26,4 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 300 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 47 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 923,82 ₴






