
Колодки гальмівні (передні) Honda Accord VI 98-03/Nissan Primera 02-/Almera Tino 00-06, Blue Print ADH24256
945,15 ₴
- В наявності
- Код: ADH24256
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Honda Accord VI 98-03/Nissan Primera 02-/Almera Tino 00-06, Blue Print ADH24256. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADH24256
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADH24256 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD Mk VII (CG, CK) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 136 л.с. | 1998–2002 |
| 2.0 i 147 л.с. | 1998–2001 |
| 2.0 Turbo DI 105 л.с. | 1999–2002 |
| HONDA — ACCORD Mk VII Наклонная задняя часть (CH) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i (CH6) 136 л.с. | 1999–2002 |
| 2.0 (CH7) 147 л.с. | 1999–2002 |
| 2.0 TDi 105 л.с. | 1999–2000 |
| HONDA — ACCORD Mk VII купе (CG) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i 16V 147 л.с. | 1998–2003 |
| MG — MG ZR (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 120 117 л.с. | 2001–2005 |
| 160 160 л.с. | 2001–2005 |
| MG — MG ZS (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 180 177 л.с. | 2001–2005 |
| MG — MG ZS Hatchback (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 180 177 л.с. | 2001–2005 |
| NISSAN — ALMERA TINO (V10) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 114 л.с. | 2000–н.в. |
| 1.8 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 136 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.2 dCi 112 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 dCi 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 115 л.с. | 2000–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA (P12) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 109 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 106 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 dCi 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 dCi 120 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 dCi 139 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA Hatchback (P12) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 106 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 109 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 dCi 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 dCi 120 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 dCi 139 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — PRIMERA Traveller (WP12) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 Visia 109 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 dCi 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 dCi 120 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 140 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 dCi 139 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 126 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADH24256 |
| Кросс-номери | 025 230 9416/W, 0694 02, 0694.02, 1050119, 1080-2701, 1170124, 1170372, 1170870, 13046058252N-SET-MS, 13046058252N-SET-MSP, 151-2180, 16389, 19-0879, 22-0464-1, 222630, 2309401, 24852z, 2694.02, 27NI017, 37205, 402B0135, 41060-4U125, 41060-4U126 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan, Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, Almera, Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.470 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 132 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Ширина [мм] | 59 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945,15 ₴









