
Фільтр повітряний MB Vito (W639) 3.0CDI OM642 03-, Blue Print ADU172243
1 510,83 ₴
- В наявності
- Код: ADU172243
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB Vito (W639) 3.0CDI OM642 03-, Blue Print ADU172243. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADU172243
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADU172243 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — VIANO (W639) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| CDI 3.0 224 л.с. | 2010–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO / MIXTO фургон (W639) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 120 CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| 122 CDI 224 л.с. | 2010–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — VITO автобус (W639) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 120 CDI 204 л.с. | 2006–н.в. |
| 122 CDI 224 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADU172243 |
| Кросс-номери | 000 090 25 51, 103804, 26-1278, 408 676, 4265-LF-PCS-MS, 642 090 00 51, 8A0631, A000 090 25 51, A1177, A2131, A642 090 00 51, AP 158/2, BFA2518, C 4265, CA10114, DP1110.10.0603, E1203L, EAF3280.10, EAF689, F249401, FA726z, FA-8832, K 7146, LVFA1472 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 418 мм |
| Ширина | 227 мм |
| Висота | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.31 кг |
| Висота [мм] | 43 |
| Довжина [мм] | 418 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 227 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 510,83 ₴




