
Колодки гальмівні (передні) Subaru Forester 02-/Impreza 00-13/Legacy 98-15/Outback 1.5-2.5 98-15, Blue Print ADS74228
1 131,51 ₴
- В наявності
- Код: ADS74228
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Subaru Forester 02-/Impreza 00-13/Legacy 98-15/Outback 1.5-2.5 98-15, Blue Print ADS74228. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADS74228
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADS74228 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUBARU — FORESTER (SG) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 RX Nato AWD (SG9) 156 л.с. | 2002–2008 |
| 2.0 125 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 S Turbo 177 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 X 158 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 211 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 XT 230 л.с. | 2005–н.в. |
| SUBARU — FORESTER (SH) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 AWD (SH9) 230 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 AWD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 D AWD 147 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 AWD 171 л.с. | 2009–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA Наклонная задняя часть (GR, GH, G3) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 AWD 107 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 D AWD 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 R AWD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 AWD (GHE) 230 л.с. | 2008–2011 |
| SUBARU — IMPREZA седан (GR) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 i AWD 150 л.с. | 2011–н.в. |
| SUBARU — IMPREZA универсал (GD, GG) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD 125 л.с. | 2000–н.в. |
| 2.0 i R AWD 160 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 WRX Turbo AWD 225 л.с. | 2002–н.в. |
| SUBARU — LEGACY IV (BL, BP) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 138 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 D 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 165 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i 173 л.с. | 2007–н.в. |
| SUBARU — LEGACY IV универсал (BL, BP, B13_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 AWD 138 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 D AWD 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 AWD 165 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.5 i AWD 173 л.с. | 2008–н.в. |
| SUBARU — OUTBACK (BL, BP) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D 150 л.с. | 2008–2009 |
| 2.5 165 л.с. | 2003–2009 |
| 3.0 AWD 245 л.с. | 2003–2009 |
| SUBARU — XV (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 114 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 D 147 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADS74228 |
| Кросс-номери | 025 238 6517/PD, 025 238 6517/W, 0951 02, 0951 11, 0951.02, 0951.11, 102680, 1050044, 1080-5107, 1170275, 1170312, 1170841, 13046057872N-SET-MS, 13046057872N-SET-MSP, 151-2299, 151-2334, 16643, 19-1826, 2135016, 22-0500-0, 224413, 2386501, 24766z |
| Стан | Новий |
| Довжина | 137 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, Legacy, Outback, XV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.78 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 137 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 17 |
| Ширина [мм] | 57 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 131,51 ₴










