
Колодки гальмівні (задні) Mazda 626 91-02, Blue Print ADM54293
900,02 ₴
- В наявності
- Код: ADM54293
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Mazda 626 91-02, Blue Print ADM54293. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADM54293
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADM54293 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD USA — PROBE II (ECP) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 116 л.с. | 1993–1998 |
| 2.5 V6 24V 162 л.с. | 1993–1998 |
| 2.5 V6 24V 163 л.с. | 1994–1998 |
| MAZDA — 626 IV (GE) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 i 106 л.с. | 1994–1997 |
| 1.8 i 105 л.с. | 1992–1997 |
| 1.8 i 90 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1992–1997 |
| 2.0 i 4WD 116 л.с. | 1992–1997 |
| MAZDA — 626 IV Hatchback (GE) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 105 л.с. | 1991–1997 |
| 1.8 90 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1991–1997 |
| 2.0 i 4WD 116 л.с. | 1992–1997 |
| MAZDA — EUNOS 500 (CA) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 113 л.с. | 1992–1994 |
| 1.6 16V 107 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 V6 144 л.с. | 1992–1994 |
| 2.0 V6 140 л.с. | 1994–1999 |
| MAZDA — MX-6 (GE) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 115 л.с. | 1992–1997 |
| 2.5 24V 165 л.с. | 1992–1997 |
| 2.5 i 24V 163 л.с. | 1994–1997 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM54293 |
| Кросс-номери | 025 217 6614, 16194, 19-0460, 1U0A2648Z, 2176603, 223233, 27MZ018, 3 868 298, 3 898 005, 3 975 890, 3027010, 363916061042, 36796, 402B0727, 50 91 6194, 51-03-307, 51307, 5502223233, 6111409, 704-11055, 8110 50184, 8DB 355 016-711, 8DB 355 016-711 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | Probe, MX-6, 626, Xedos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.780 кг |
| Довжина [мм] | 100 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 14 |
| Ширина [мм] | 44 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900,02 ₴





