
Диск гальмівний (задній) Porsche Cayenne/VW Touareg 3.0-4.2 TDI 02- (330x28), Blue Print ADV184332
2 431,19 ₴
- В наявності
- Код: ADV184332
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Porsche Cayenne/VW Touareg 3.0-4.2 TDI 02- (330x28), Blue Print ADV184332. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADV184332
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADV184332 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q7 (4L) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 TDI 211 л.с. | 2006–2010 |
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.0 TDI 224 л.с. | 2009–2012 |
| 3.0 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 TFSI 272 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 TFSI 280 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.6 FSI 280 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 4.2 TDI 326 л.с. | 2007–2009 |
| PORSCHE — CAYENNE (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 Diesel 211 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 Diesel 239 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 Diesel 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 Diesel 250 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 Diesel 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 S E-Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 300 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 GTS 440 л.с. | 2015–н.в. |
| 3.6 S 420 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.2 S Diesel 382 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.2 S Diesel 385 л.с. | 2014–н.в. |
| 4.8 GTS 420 л.с. | 2012–н.в. |
| 4.8 S 400 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 500 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 540 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.8 Turbo 520 л.с. | 2014–н.в. |
| PORSCHE — CAYENNE (955) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 241 л.с. | 2003–2007 |
| 3.0 TDI 240 л.с. | 2009–2010 |
| 3.2 250 л.с. | 2003–2007 |
| 3.6 290 л.с. | 2007–2010 |
| GTS 405 л.с. | 2007–2010 |
| S 385 л.с. | 2007–2010 |
| S 4.5 340 л.с. | 2002–2007 |
| Turbo 450 л.с. | 2002–2007 |
| Turbo S 521 л.с. | 2006–2007 |
| Turbo S 500 л.с. | 2007–2010 |
| Turbo S 4.5 500 л.с. | 2004–2007 |
| Turbo S 4.8 540 л.с. | 2007–2010 |
| Turbo S 4.8 550 л.с. | 2008–2010 |
| VW — TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2004–2010 |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2007–2010 |
| 3.2 V6 220 л.с. | 2002–2006 |
| 3.2 V6 241 л.с. | 2004–2006 |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2005–2010 |
| 4.2 V8 310 л.с. | 2002–2006 |
| 4.2 V8 FSI 350 л.с. | 2006–2010 |
| 5.0 R50 TDI 350 л.с. | 2007–2010 |
| 5.0 V10 TDI 313 л.с. | 2002–2010 |
| 6.0 W12 450 л.с. | 2004–2010 |
| VW — TOUAREG (7P5) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 V6 TDI 204 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 240 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 225 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 245 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.0 V6 TDI 262 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 V6 TSI Hybrid 333 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 280 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 V6 FSI 249 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.2 V8 FSI 360 л.с. | 2011–н.в. |
| 4.2 V8 TDI 340 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADV184332 |
| Кросс-номери | 111 290, 115 523 0041/PD, 17502, 19-1833, 19-1833MAX, 19-1833SPORT, 2047106, 23-0883C, 24012801491-PCS-MS, 24012801491-PCS-MSP, 24012801491PR-PCS-MS, 24012801491PR-PCS-MSP, 24012801491-SET-MS, 24012801491-SET-MSP, 28157, 30 92 8157, 3147106, 562393CH |
| Стан | Новий |
| Товщина | 74 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 130 |
| Вага (кг) | 8.55 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 85 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 330 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 74 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 431,19 ₴





