
Фільтр повітряний MB E-class (W211)/S-class (W220) 2.7CDI/3.2CDI 02-09, Blue Print ADU172237
685,24 ₴
- В наявності
- Код: ADU172237
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB E-class (W211)/S-class (W220) 2.7CDI/3.2CDI 02-09, Blue Print ADU172237. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADU172237
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADU172237 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W211) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 270 CDI (211.016) 177 л.с. | 2002–2008 |
| E 280 CDI (211.023) 177 л.с. | 2004–2008 |
| E 320 CDI (211.026) 204 л.с. | 2002–2008 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS T-Model (S211) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 270 T CDI (211.216) 177 л.с. | 2003–2009 |
| E 280 T CDI (211.223) 177 л.с. | 2004–2009 |
| E 320 T CDI (211.226) 204 л.с. | 2003–2009 |
| MERCEDES-BENZ — S-CLASS (W220) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| S 320 CDI (220.025, 220.125) 204 л.с. | 2002–2005 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADU172237 |
| Кросс-номери | 012 321 0007, 101645, 12178-LF-PCS-MS, 1512-3005, 2441376, 26-0665, 408 336, 50014000, 646 094 01 04, 8A0194, A646 094 01 04, AK 218/3, BFA2211, C 12 178, DP1110.10.0243, EAF3424.20, EAF547, FA-0525JM, FA-0525JM, FA-0525JM, FA-2018, FA424z, LA-1242 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 434 мм |
| Внутрішній діаметр | 81 мм |
| Зовнішній діаметр | 119 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.36 кг |
| Довжина [мм] | 434 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 119 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685,24 ₴





