
Фільтр повітряний Opel Astra H 1.6Turbo/1.7/1.9CDTI 04-, Blue Print ADG022101
444,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADG022101
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Opel Astra H 1.6Turbo/1.7/1.9CDTI 04-, Blue Print ADG022101. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG022101
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG022101 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA GTC J (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CDTI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 165 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA J (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.4 Turbo 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 CDTI 165 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA J Sports Tourer (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Turbo 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 CDTI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 CDTI 165 л.с. | 2011–н.в. |
| OPEL — ASTRA J седан (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.4 Turbo 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 Turbo 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 CDTi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2012–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA C (P12) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.4 LPG 140 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 CDTI 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 CDTI 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 CDTI (75) 134 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 CNG 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 SIDI 170 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 BiTurbo CDTI 194 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 CDTi 110 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 CDTi 130 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 CDTi 165 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 CDTi 170 л.с. | 2015–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG022101 |
| Кросс-номери | 013272719, 013272719, 08 34 126, 121-20101, 121-20101G, 13272719, 13272719, 13272719, 1500073, 1512-3148, 152071761700, 1613721980, 1711535, 18460, 18460, 20-0W-W12, 207 777, 20W12, 2133095, 26-0784, 27107-LF-PCS-MS, 36200, 36CV000, 40 93 6200, 50014493 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Cascada, Orlando, Zafira, Cruze |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.4 кг |
| Висота [мм] | 40 |
| Довжина [мм] | 267 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 260 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444,60 ₴






