
Колодки гальмівні (задні) Nissan NP300 Navara 05- (барабанні), Blue Print ADN14166
2 551,26 ₴
- В наявності
- Код: ADN14166
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) Nissan NP300 Navara 05- (барабанні), Blue Print ADN14166. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN14166
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN14166 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — RANGER (TKE) (12) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 4x4 213 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 130 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue 4x4 170 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.2 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.2 TDCi 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 | 2015–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.2 TDCi 4x4 150 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.5 i 4x4 166 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.2 TDCi 4x4 200 л.с. | 2011–н.в. |
| NISSAN — CAMIONES / FRONTIER (D40) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 144 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 171 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 144 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 190 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 dCi 4WD 231 л.с. | 2010–н.в. |
| NISSAN — NAVARA (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 4x4 (D231) | 2015–н.в. |
| 2.5 dCi 4x4 163 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — NAVARA c бортовой платформой/ходовая часть (D40) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 dCi 231 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN14166 |
| Кросс-номери | 000 482-SX, 000 526-SX, 01073, 067.203, 1 727 211, 1067.203, 1390055, 153-508, 19-2076, 2722861, 36-14 533 0008, 362648J, 44060-EB326, 44060-EB327, 44060-EB360, 44071-EB70A, 47NI026, 5187979, 53-0508, 55-01-113, 55113, 58492722861, 705-13047, 70B0178 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 57 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 6 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Барабанні |
| Сумісність з маркою | Nissan, Ford |
| Сумісність з моделлю | Navara, Ranger |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4.020 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 295 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Товщина 1 [мм] | 6 |
| Ширина [мм] | 57 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 551,26 ₴









