
Фільтр повітряний MB C-class (W204) 2.0/2.2CDI 07-14, Blue Print ADU172223
566,94 ₴
- В наявності
- Код: ADU172223
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB C-class (W204) 2.0/2.2CDI 07-14, Blue Print ADU172223. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADU172223
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADU172223 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS (W204) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 200 CDI (204.007) 136 л.с. | 2007–н.в. |
| C 220 CDI (204.008) 170 л.с. | 2007–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — C-CLASS T-Model (S204) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| C 200 CDI (204.207) 136 л.с. | 2007–н.в. |
| C 220 CDI (204.208) 170 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADU172223 |
| Кросс-номери | 012 321 0019, 12133/1-LF-PCS-MS, 121-54020, 1612866380, 18691, 18691, 2133786, 26-0928, 401 912, 48543, 50014525, 646 094 02 04, 8A0070, A646 094 02 04, AK 218/5, BFA2117, BFA2212, C 12 133/1, DP1110.10.0245, EAF3593.20, EAF817, FA-0506JM, FA-0506JM |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 338 мм |
| Внутрішній діаметр | 81 мм |
| Зовнішній діаметр | 119 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.29 кг |
| Довжина [мм] | 338 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 119 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 566,94 ₴





