
Фільтр паливний Fiat Scudo 2.0 D 99-16 Citroen C4 04-15/C5 2.0 HDi 08-, Blue Print ADF122301
371,07 ₴
- В наявності
- Код: ADF122301
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Fiat Scudo 2.0 D 99-16 Citroen C4 04-15/C5 2.0 HDi 08-, Blue Print ADF122301. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADF122301
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADF122301 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C4 I (LC_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C4 купе (LA_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 HDi 140 л.с. | 2008–н.в. |
| CITROEN — C5 II (RC_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi (RCRHRH) 136 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 II Break (RE_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi (RERHRH) 136 л.с. | 2004–н.в. |
| CITROEN — C5 III (RD_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 HDi 140 140 л.с. | 2009–н.в. |
| CITROEN — C5 III Break (TD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 HDi 136 л.с. | 2008–н.в. |
| FIAT — SCUDO (270_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D Multijet 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D Multijet 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D Multijet 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 D Multijet 128 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — SCUDO c бортовой платформой/ходовая часть (270_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D Multijet 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D Multijet 136 л.с. | 2007–н.в. |
| FIAT — SCUDO фургон (270_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D Multijet 120 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D Multijet 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 D Multijet 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 D Multijet 128 л.с. | 2011–н.в. |
| FIAT — ULYSSE (179AX) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 D Multijet 120 л.с. | 2006–2011 |
| 2.0 D Multijet 136 л.с. | 2006–2011 |
| FIAT — ULYSSE (220) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 16V 136 л.с. | 2000–2002 |
| FORD — C-MAX (DM2) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — FOCUS C-MAX (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2003–2007 |
| FORD — FOCUS II (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — FOCUS II Station Wagon (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 133 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — FOCUS II кабрио (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| FORD — FOCUS II седан (DA_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 TDCi 110 л.с. | 2008–н.в. |
| FORD — GALAXY (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| 2.0 TDCi Bi-Turbo | 2015–н.в. |
| FORD — GALAXY (WA6) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 TDCi 163 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — KUGA I (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 136 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 163 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — KUGA I VAN (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| TDCi 140 л.с. | 2010–2012 |
| TDCi 4x4 163 л.с. | 2010–2012 |
| FORD — S-MAX (WA6) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi 130 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADF122301 |
| Кросс-номери | 1 318 563, 1 457 431 723, 1018X-KF-PCS-MS, 122-04040, 1520027, 152071760867, 1530-2680, 1906.89, 1906.89, 1906.90, 1906.C0, 1906.C0, 21-00503-SX, 2136699, 26-0668, 30-ECO027, 32508, 37FT002, 3ECO027, 3M5Q9176AA, 50014018, 62 93 2508, 70083, 714 323 0004 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 77 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Lancia, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | 307, 308, Jumpy, C-Max, C30, C4, C5, Kuga, Expert, 407, Focus, Ulysse, 508, S-Max, S40, V70, V50, Scudo, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.12 кг |
| Висота [мм] | 77 |
| Діаметр прокладки [мм] | 101 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з додатковими матеріалами |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 371,07 ₴








