
Фільтр повітряний Honda CR-V II/CR-V III/FR-V 2.2D 05-, Blue Print ADH22256
390,01 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADH22256
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda CR-V II/CR-V III/FR-V 2.2D 05-, Blue Print ADH22256. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADH22256
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADH22256 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CR-V II (RD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CTDi 140 л.с. | 2005–2006 |
| HONDA — CR-V III (RE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 i-CTDi 4WD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| HONDA — EDIX (BE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 i CTDi 140 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADH22256 |
| Кросс-номери | 121-06061, 1512-4288, 153071762533, 1613722280, 1716678, 17220-RMA-E00, 184305, 1948K-LF-PCS-MS, 20-04-474, 20474, 2133854, 26-0951, 31-12 321 0008, 36HO007, 8A0096, A10154, A1300, A141357, A2282, A63238, A8519, AP 105/2, AR19.101, B24061PR, BFA2167 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 294 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V, FR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.326 кг |
| Висота [мм] | 46 |
| Довжина [мм] | 294 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390,01 ₴





