
Фільтр повітряний Honda Civic 1.5-1.6 91-01, Blue Print ADH22223
226,43 ₴
- В наявності
- Код: ADH22223
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda Civic 1.5-1.6 91-01, Blue Print ADH22223. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADH22223
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADH22223 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — CIVIC IV Наклонная задняя часть (EG) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 i 16V (EG4) 90 л.с. | 1991–1995 |
| 1.5 i 16V (EG4) 94 л.с. | 1991–1995 |
| 1.6 16V Vtec (EG5) 125 л.с. | 1991–1995 |
| 1.6 VTi 16V (EG6) 160 л.с. | 1991–1995 |
| HONDA — CIVIC Mk IV Наклонная задняя часть (MA, MB) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i (MA8, MB2) 90 л.с. | 1994–2001 |
| 1.4 i (MA8, MB2) 75 л.с. | 1995–2001 |
| 1.5 16V (MB3) 114 л.с. | 1997–2001 |
| 1.5 i Vtec-E (MA9) 90 л.с. | 1994–1997 |
| 1.6 16V (MB4) 116 л.с. | 1997–2001 |
| 1.6 i (MB1) 113 л.с. | 1994–1997 |
| 1.6 i Vtec (MB1) 126 л.с. | 1994–1997 |
| 1.8 16V (MB6) 169 л.с. | 1997–2001 |
| HONDA — CIVIC Mk IV купе (EJ) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 i LSi (EJ2) 101 л.с. | 1993–1995 |
| 1.6 i Vtec (EJ1) 125 л.с. | 1994–1996 |
| HONDA — CIVIC Mk IV седан (EG, EH) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 i 16V (EG8) 94 л.с. | 1991–1995 |
| 1.6 16V Vtec (EH9) 125 л.с. | 1991–1995 |
| 1.6 4x4 125 л.с. | 1992–1995 |
| 1.6 VTi (EG9) 160 л.с. | 1991–1995 |
| HONDA — CIVIC Mk V универсал (MB, MC) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V (MB8) 75 л.с. | 1998–2001 |
| 1.4 16V (MB8) 90 л.с. | 1998–2001 |
| 1.5 16V (MB9) 114 л.с. | 1998–2001 |
| 1.6 16V (MC1) 116 л.с. | 1998–2001 |
| 1.6 16V (MC1) 125 л.с. | 1998–2001 |
| 1.8 16V (MC2) 169 л.с. | 1998–2001 |
| HONDA — CRX III (EH, EG) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 ESi (EH6) 125 л.с. | 1992–1998 |
| 1.6 i VTi (EG2) 160 л.с. | 1992–1998 |
| ROVER — 400 Tourer (XW) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 112 л.с. | 1994–1998 |
| ROVER — 400 Наклонная задняя часть (RT) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 416 Si 113 л.с. | 1995–2000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADH22223 |
| Кросс-номери | 1 457 433 951, 121-06016, 1500300, 1512-2203, 153071762551, 16030, 16030, 17220-P07-000, 17220-P1K- E00, 17220-PDT-E00, 17220-PO7-000, 20-04-496, 20496, 2133800, 2138/3-LF-PCS-MS, 26-0371, 31-12 321 0019, 36HO018, 585197, 8A0114, A1042, A140037, A2540 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 209 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, 400 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.280 кг |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 209 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 185 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226,43 ₴





