
Тяга стабілізатора (заднього) VW Golf V/Passat/Skoda Octavia 03-, Blue Print ADV188503
688,49 ₴
- В наявності
- Код: ADV188503
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тяга стабілізатора (заднього) VW Golf V/Passat/Skoda Octavia 03-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADV188503 |
| Кросс-номери | 04SKV479, 0504378, 110 062, 1108050, 116 060 0023, 116 060 0023/S, 14207AP, 1K0 505 465 AA, 1K0 505 465 AA, 1K0 505 465 AA, 1K0 505 465 AA, 1K0 505 465 AA S1, 1K0 505 465 AA S1, 1K0 505 465 AA S1, 1K0 505 465 AA S1, 1K0 505 465 C, 1K0 505 465 C |
| Стан | Новий |
| Довжина | 96 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Діаметр труби | 12 мм |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Leon, Tiguan, Toledo, A1, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø труби [мм] | 10 |
| Вага (кг) | 0.42 кг |
| Внутрішній діаметр | 10 |
| Довжина [мм] | 96 |
| Довжина різі [мм] | 34 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | із самоблокованою гайкою |
| Зовнішній діаметр [мм] | 34 |
| Розмір зовнішньої різі | M10 x 1,5 |
| Стійка | З'єднувальна штанга |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688,49 ₴







