
Фільтр повітряний Toyota RAV4/Camry 2.5 Hybrid 17-/Corolla 1.2/1.6 19-, Blue Print ADT322131
597,87 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADT322131
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Toyota RAV4/Camry 2.5 Hybrid 17-/Corolla 1.2/1.6 19-, Blue Print ADT322131. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT322131
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT322131 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200 (MZAA10) 150 л.с. | 2018–н.в. |
| 200 (MZAA10) 171 л.с. | 2018–н.в. |
| SUBARU — BRZ (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 200 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — C-HR (_X1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 (NGX10_) 116 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 4WD (NGX50) 131 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.2 4WD (NGX50_) 116 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 (ZGX10_) 148 л.с. | 2016–н.в. |
| TOYOTA — CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Hybrid (AXVH71_) 178 л.с. | 2017–н.в. |
| TOYOTA — COROLLA седан (_E21_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVTi (ZRE210) 122 л.с. | 2019–н.в. |
| 1.6 VVTi (ZRE210) 132 л.с. | 2019–н.в. |
| TOYOTA — HIGHLANDER (GSU7_, AXUH7_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Hybrid AWD (AXUH78) 245 л.с. | 2022–н.в. |
| TOYOTA — MIRAI (JPD1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| FCV | 2014–н.в. |
| TOYOTA — RAV 4 V (_A5_, _H5_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 Hybrid (AXAH52) 178 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 Hybrid AWD (AXAH54) 222 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.5 VVTi AWD (AXAA54) 203 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT322131 |
| Кросс-номери | 121-17240, 1500640, 1512-4253, 153071762602, 16546AA170, 16546AA190, 1689026380, 17801-0T060, 17801-77050, 17801-77050, 17801-77050, 17801-77050, 17801-AZC03, 17801-F0020, 17801-F0030, 17801-F0040, 17801-F0040, 17801-F2010, 17801-F2010, 17801-F2010 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 268 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | BRZ, Corolla, Camry, RAV4, Mirai, Highlander, UX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.18 кг |
| Висота [мм] | 38 |
| Довжина [мм] | 268 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 152 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 597,87 ₴





