
Фільтр паливний Ford Fiesta 08-17/Focus 1.6 TDCI 04-12, Blue Print ADM52343
1 769,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADM52343
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Ford Fiesta 08-17/Focus 1.6 TDCI 04-12, Blue Print ADM52343. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADM52343
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADM52343 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — C-MAX (DM2) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 TDCi 101 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2007–н.в. |
| FORD — FIESTA VI (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 75 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — FIESTA Van (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDCi 95 л.с. | 2010–н.в. |
| FORD — FOCUS C-MAX (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–2007 |
| FORD — FOCUS II (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| FORD — FOCUS II Station Wagon (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2004–н.в. |
| FORD — FOCUS II Фургон/универсал (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–2011 |
| FORD — FOCUS II седан (DA_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 TDCi 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 TDCi 109 л.с. | 2005–н.в. |
| FORD — FUSION (JU_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDCi 90 л.с. | 2004–н.в. |
| MAZDA — 2 (DE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MZ-CD 95 л.с. | 2011–н.в. |
| MAZDA — 3 (BK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 DI Turbo 109 л.с. | 2004–2009 |
| MAZDA — 3 (BL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MZR CD 109 л.с. | 2008–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 DI Turbo 109 л.с. | 2004–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MZR CD 109 л.с. | 2008–н.в. |
| VOLVO — C30 (533) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 109 л.с. | 2006–2012 |
| VOLVO — S40 II (MS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 110 л.с. | 2005–н.в. |
| VOLVO — S80 II (AS) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D DRIVe 109 л.с. | 2010–н.в. |
| VOLVO — V50 (MW) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 D 109 л.с. | 2005–2012 |
| 1.6 D 110 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM52343 |
| Кросс-номери | 1 386 037, 108974, 122-11024, 1520009, 1530-3151, 153071760399, 1609692180, 1722120, 21-00728-SX, 2136789, 26-0535, 30-03-320, 30320, 30783135, 37MZ017, 50014495, 714 323 0014, 939/13-KF-PCS-MS, 9F0005, A120433, A120433W, BFF8066, CFF101565, D20925 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Довжина | 95 мм |
| Висота | 108 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, S80, 3, Fusion, C-Max, Fiesta, C30, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.440 кг |
| Висота [мм] | 108 |
| Довжина [мм] | 95 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 95 |
| Ширина [мм] | 95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 769,28 ₴






