
Фільтр паливний VW Crafter 2.0 TDI 16-, Blue Print ADBP230025
1 867,44 ₴
- В наявності
- Код: ADBP230025
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний VW Crafter 2.0 TDI 16-, Blue Print ADBP230025. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADBP230025
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADBP230025 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — CRAFTER c бортовой платформой/ходовая часть (SZ_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 109 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 122 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| VW — CRAFTER Фургон (SY_, SX_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 102 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 109 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 177 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 TDI RWD 122 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP230025 |
| Кросс-номери | 11.15010, 122-50021, 173871, 26-2212, 2N0 127 401 A, 2N0 127 401 AA, 2N0 127 401 D, 2N0 127 401 Q, 30-00-0900, 300900, 31.959.01, 65.12501.0001, 65.12501.0002, A121012, EFF373D, EFF374D, F 026 402 297, FC-0900S, GS1231, H507WK, LVFF844, LVFF845 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 230 мм |
| Зовнішній діаметр | 108 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø труби [мм] | 10 |
| Вага (кг) | 0.961 кг |
| Висота [мм] | 230 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Зовнішній діаметр [мм] | 108 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 867,44 ₴





