
Сайлентблок ресори (задній/задній) Nissan Navara 2.5 dCi 97-12, Blue Print ADN18027
48,03 ₴
- В наявності
- Код: ADN18027
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок ресори (задній/задній) Nissan Navara 2.5 dCi 97-12, Blue Print ADN18027. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN18027
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN18027 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — BIG M (D22) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 4x4 133 л.с. | 2001–н.в. |
| NISSAN — NAVARA (D22) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 150 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.4 4WD 150 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.4 i 120 л.с. | 1998–н.в. |
| 2.4 i 4WD 120 л.с. | 1998–н.в. |
| 2.4 i 4WD 133 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 D 83 л.с. | 1998–н.в. |
| 2.5 D 4WD 83 л.с. | 1998–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 133 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 Di 133 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 TD 4WD 103 л.с. | 1998–н.в. |
| NISSAN — NAVARA пикап (D21) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 i 12V 124 л.с. | 1992–1998 |
| 2.4 i 12V 4WD 124 л.с. | 1992–1998 |
| 2.4 i 4WD 101 л.с. | 1986–1992 |
| 2.5 D 83 л.с. | 1992–1998 |
| 2.5 D 4WD 75 л.с. | 1986–1991 |
| 2.5 D 4WD 80 л.с. | 1987–1998 |
| 2.5 D 4WD 83 л.с. | 1996–1998 |
| NISSAN — NP300 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4x4 133 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN18027 |
| Кросс-номери | 4234185, 42513, 43NI016, 502-13040, 511876, 55046-01G00, 82 94 2513, BSK7550, C9256, FSK7550, GM-1040, GOJ109, GOM-109, J4281001, N400N02, RU-109, SBL-6501, SBL-6501 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Діаметр зовнішній | 38 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pick Up, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.024 кг |
| Внутрішній діаметр | 20 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 38 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48,03 ₴




