
Фільтр повітряний Hyundai Terracan 2.5TD/2.9CRDI 3.5 V6 24V 01-07, Blue Print ADG02247
381,21 ₴
- В наявності
- Код: ADG02247
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Terracan 2.5TD/2.9CRDI 3.5 V6 24V 01-07, Blue Print ADG02247. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG02247
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG02247 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — TERRACAN (HP) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 i V6 4WD 200 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TD 101 л.с. | 2001–2006 |
| 2.9 CRDi 4WD 150 л.с. | 2001–2006 |
| 2.9 CRDi 4WD 163 л.с. | 2003–2006 |
| 3.5 i V6 4WD 194 л.с. | 2001–2006 |
| 2.5 TD 4WD 101 л.с. | 2001–2006 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG02247 |
| Кросс-номери | 1 457 433 580, 121-07081, 121-07081G, 1500303, 1512-4361, 20-H0-006, 20H06, 2542-LF-PCS-MS, 26-0956, 28113-H1915, 36HY069, 37-12 321 0014, 71-01507-SX, 820 242, 8A0165, A10021, A1397, A140385, A63185, A9313, AFAI502, AP 177/5, AR28.102, B20518PR, C 2542 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 244 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Terracan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.420 кг |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 244 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 207 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381,21 ₴




