
Фільтр повітряний Citroen Berlingo/ Mini Cooper/ Peugeot 207/ 208 1.4-1.6 08-, Blue Print ADB112205
365,73 ₴
- В наявності
- Код: ADB112205
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Citroen Berlingo/ Mini Cooper/ Peugeot 207/ 208 1.4-1.6 08-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADB112205 |
| Кросс-номери | 11-12 321 0013, 13 71 7 534 825, 1444.RJ, 1444.RK, 1444.RV, 1444.RW, 1444.XG, 1444.XG, 1500444, 1512-3094, 153071760224, 16 111 580 80, 16 111 580 80, 1611158080, 18480, 18480, 2133007, 26-0789, 34399, 50014452, 501 528, 5082/2-LF-PCS-MS, 5082-LF-PCS-MS |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 494 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Mini |
| Сумісність з моделлю | DS3, 3008, 308, Mini Clubvan, C3, C4, C5, Partner, 207, 208, 2008, 5008, Clubman, 508, DS4, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.320 кг |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 494 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 84 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365,73 ₴





