
Тяга стабілізатора (заднього) (L) Nissan Pathfinder 2.5/3.0 dCi/4.0 V6 96-14, Blue Print ADN18597
750,99 ₴
- В наявності
- Код: ADN18597
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тяга стабілізатора (заднього) (L) Nissan Pathfinder 2.5/3.0 dCi/4.0 V6 96-14, Blue Print ADN18597. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN18597
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN18597 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| INFINITI — QX56 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 56 400 л.с. | 2012–н.в. |
| 56 AWD 405 л.с. | 2010–н.в. |
| INFINITI — QX80 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 5.6 AWD 405 л.с. | 2013–н.в. |
| NISSAN — ARMADA (R51) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4WD 163 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 174 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 171 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.5 dCi 4WD 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.0 dCi 231 л.с. | 2010–н.в. |
| 4.0 4WD 269 л.с. | 2005–н.в. |
| NISSAN — PATROL III (Y62) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 5.6 405 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN18597 |
| Кросс-номери | 18.LB.870, 2305-1037, 260528, 30-74819, 34716, 36-16 060 0003, 40NI265, 50-07413, 509-13143, 5112227, 52363HPS, 56-00017A-SX, 56-00017-SX, 56261-EA510, 82 93 4716, 8500 14670, 8500 14670, A38-0080, BDL6847, C7252L, CSL5076, DB78326, FDL6847, G7-1518 |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Діаметр труби | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX80, QX56, Pathfinder, Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.4 кг |
| Довжина [мм] | 96 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | із самоблокованою гайкою |
| Стійка | З'єднувальна штанга |
| Сторона встановлення | Задній міст зліва |
| парні номери артикулів | ADN18598 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750,99 ₴



