
Сайлентблок важеля (заднього/зовні) Mitsubishi Lancer VI 95-98/VII 03-, Blue Print ADC48033C
839,16 ₴
- В наявності
- Код: ADC48033C
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього/зовні) Mitsubishi Lancer VI 95-98/VII 03-, Blue Print ADC48033C. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC48033C
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC48033C (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — AIRTREK I (CU_W) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4WD (CU5W) 162 л.с. | 2003–2007 |
| 2.0 (CU2W) 136 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 4WD 241 л.с. | 2002–2006 |
| 2.0 4WD (CU2W) 136 л.с. | 2003–2006 |
| 2.0 Turbo 4WD (CU2W) 201 л.с. | 2004–2006 |
| 2.4 4WD (CU5W) 160 л.с. | 2003–2006 |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CS_A, CT0) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 82 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 (CS3A) 98 л.с. | 2003–н.в. |
| 16V EVO VIII (CT9A) 265 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 (CS9A) 135 л.с. | 2003–н.в. |
| MITSUBISHI — LANCER Kombi (CS_W) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 98 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 135 л.с. | 2003–2007 |
| MITSUBISHI — LANCER Mk V (CB/D_A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EVO II (CE9A) 261 л.с. | 1994–1995 |
| 2.0 EVO III (CE9A) 269 л.с. | 1995–1996 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC48033C |
| Кросс-номери | 2307-0731, 2307-0732, 41124, 4113A062, 43MI138, 72-3294, 77-00045-SX, 80 94 1124, 8500 42810, 8500 42810, C9319, CAB13005, CAS-0696, GM-5621, GOJ5107, GOM-5107, MB911345, MR197915, N400N130, RU-5107, SCR-5507, WG2254451, BG0804, 514925, SCR-5507, 201278 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.22 кг |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| Товщина (мм) | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839,16 ₴



