
Фільтр повітряний Opel Insignia B 1.5/1.6T 17-, Blue Print ADW192219
524,08 ₴
- В наявності
- Код: ADW192219
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Opel Insignia B 1.5/1.6T 17-, Blue Print ADW192219. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADW192219
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADW192219 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — INSIGNIA B Country Tourer (Z18) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 (47) 165 л.с. | 2017–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA B Grand Sport (Z18) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 (68) 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 (68) 165 л.с. | 2017–н.в. |
| OPEL — INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 (35) 140 л.с. | 2017–н.в. |
| 1.5 (35) 165 л.с. | 2017–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADW192219 |
| Кросс-номери | 023430312, 023430312, 103805, 1500663, 1512-4299, 153071762468, 209 018, 23430312, 23430312, 26-2517, 30.C73.00, 50014880, A0787, A146971, A2673, A3015, A63833, AP 152/6, AR1692PMS, BFA2647, C 35 014, CA12085, DP1110.10.0589, E1539L, EAF1020, ELP9550 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.35 кг |
| Висота [мм] | 44 |
| Довжина [мм] | 350 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 232 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 524,08 ₴





