
Фільтр повітряний Hyundai Sonata/Kia Optima 2.0/2.4 10-, Blue Print ADG022147
471,06 ₴
- В наявності
- Код: ADG022147
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Sonata/Kia Optima 2.0/2.4 10-, Blue Print ADG022147. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG022147
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG022147 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — i45 VI седан (YF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 Hybrid 150 л.с. | 2011–2014 |
| KIA — K5 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 CVVT Hybrid 190 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG022147 |
| Кросс-номери | 1512-4266, 20-0K-K34, 20K34, 28113-3S800, 28113-3S800, 71-02004-SX, A10373, A63800, AFAI323, B130G0099, C 27 042, EAF929, FA615z, FA-K34S, KA-1727, KA-1727, LA-492, LF-2189, LVFA1667, N1320337, PA3800, SB 2346, WG2218988, KA-1727 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 201 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.348 кг |
| Висота [мм] | 41 |
| Довжина [мм] | 272 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 201 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 471,06 ₴




