
Фільтр повітряний MB C-class (W203) 2.0-2.2CDI 00-07, Blue Print ADU172220
530,69 ₴
- В наявності
- Код: ADU172220
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний MB C-class (W203) 2.0-2.2CDI 00-07
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADU172220 |
| Кросс-номери | 012 321 0011, 12133-LF-PCS-MS, 1500070, 1512-2678, 153071760658, 18488, 18488, 2133249, 26-0524, 31441, 401 410, 646 094 00 04, 8A0070, A 892, A141297, A646 094 00 04, AK 218/4, BFA2117, C 12 133, CAF100461C, DP1110.10.0244, E147324, EAF3083.20, EAF579 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 335 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 119 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.27 кг |
| Висота [мм] | 335 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 119 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530,69 ₴





