
Фільтр повітряний Hyundai Sonata VII 2.0-2.4 14-/Kia Optima 1.7 CRDi 16V 2.0-2.4 12-, Blue Print ADG022153
691,42 ₴
- В наявності
- Код: ADG022153
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Sonata VII 2.0-2.4 14-/Kia Optima 1.7 CRDi 16V 2.0-2.4 12-, Blue Print ADG022153. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADG022153
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADG022153 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — SONATA VII (LF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 188 л.с. | 2014–н.в. |
| KIA — OPTIMA (JF) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CRDi 141 л.с. | 2015–н.в. |
| 1.7 CRDi 135 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 150 л.с. | 2015–н.в. |
| 2.0 CVVL | 2015–н.в. |
| 2.0 GDI Hybrid 205 л.с. | 2016–н.в. |
| KIA — OPTIMA Sportswagon (JF) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CRDi 141 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.0 CVVL 163 л.с. | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADG022153 |
| Кросс-номери | 121-21200, 1500652, 1512-4189, 20-0K-K39, 20K39, 26-2439, 28113-C1100, 28113-C1100, 50019050, 71-01986-SX, A0702, A63784, AFAI320, AP 197/8, AR1628PMJ, BFA2610, C 28 036, DAF4432, DP1110.10.0709, E1597L, EAF1012, F242401, FA1589, FA634z, FA-K39S |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 283 мм |
| Ширина | 199 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.41 кг |
| Висота [мм] | 40 |
| Довжина [мм] | 283 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 199 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 691,42 ₴





