
Фільтр повітряний Suzuki SX4-Cross/Vitara 1.4 VVT/S 16V 13-, Blue Print ADK82252
420,50 ₴
- В наявності
- Код: ADK82252
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Suzuki SX4-Cross/Vitara 1.4 VVT/S 16V 13-, Blue Print ADK82252. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADK82252
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADK82252 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — SX4 (JY) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 T (AKK 414) 140 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.4 T AllGrip (AKK 414) 140 л.с. | 2016–н.в. |
| SUZUKI — VITARA (LY) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADK82252 |
| Кросс-номери | 121-16150, 13780-68M00, 1500656, 184351, 20-08-841, 20841, 26-2537, 36SZ058, 8A1301, A10376, A142134, A2709, A2910, A3051, A63828, AP 173/6, AR1605PMJ, BFA2615, C 30 080, CA12648, DP1110.10.0627, E1525L, EAF1037, ELP9577, F 026 400 710, F258501, F260701 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 306 мм |
| Ширина | 273 мм |
| Висота | 23 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, SX4 S-Cross |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.31 кг |
| Висота [мм] | 23 |
| Довжина [мм] | 306 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 273 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420,50 ₴





