
Сайлентблок важеля (заднього/зверху) Honda Civic 05-, Blue Print ADBP800103
682,67 ₴
- В наявності
- Код: ADBP800103
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (заднього/зверху) Honda Civic 05-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP800103 |
| Кросс-номери | 172789, 33 10 6036, 37-04532, 52390-SNA-A00, 52390-SNA-A00 SK, 52400-SNA-A00, 52400-SNA-A00 SK, 57-16716, B8360, WG2245688, 516255 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 133 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.346 кг |
| Довжина [мм] | 133 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40 |
| Відстань між отворами [мм] | 105 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 682,67 ₴






