
Фільтр повітряний Mazda 3/ 6/ CX-5 2.2D 12-, Blue Print ADM52265
410,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADM52265
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Mazda 3/ 6/ CX-5 2.2D 12-, Blue Print ADM52265. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADM52265
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADM52265 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MAZDA — 3 (BM) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Skyaktiv-D 150 150 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 3 седан (BM) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| Skyaktiv-D 150 150 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 6 седан (GJ, GH) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 184 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D 175 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D 150 л.с. | 2013–н.в. |
| MAZDA — 6 универсал (GJ, GH) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD | 2015–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KE, GH) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2012–н.в. |
| MAZDA — CX-5 (KF, KE) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 D 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 150 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 175 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.2 D AWD 184 л.с. | 2018–н.в. |
| 2.2 D AWD 188 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADM52265 |
| Кросс-номери | 0396-6603, 121-11111, 1500574, 1512-4238, 153071762522, 1667448380, 184048, 20-03-342, 20342, 26-0585, 26-1589, 30.A99.00, 35-12 321 0016, 36MZ040, 600 066, 71-01117-SX, 8A1650, A10299, A141711, A1945, A25005, A2632, AP 113/7, AR16.108, AR1632PMJS |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 252 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.65 кг |
| Висота [мм] | 60 |
| Довжина [мм] | 252 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 204 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410,44 ₴






