
Фільтр повітряний Opel Astra H/Zafira B 1.6Turbo/1.7/1.9CDTI 04-, Blue Print ADW192207
458,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADW192207
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Opel Astra H/Zafira B 1.6Turbo/1.7/1.9CDTI 04-, Blue Print ADW192207. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADW192207
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADW192207 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA A+ седан (L69) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTi 110 л.с. | 2007–н.в. |
| OPEL — ASTRA H (L48) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — ASTRA H FAMILY универсал (A04) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI (L35) 125 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — ASTRA H GTC (L08) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTi 150 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 101 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 CDTi 16V 120 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H TwinTop (L67) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTi 150 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ASTRA H Van (L70) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — ASTRA H универсал (L35) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 Turbo 180 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 16V 120 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA B (A05) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CNG Turbo 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.9 CDTI 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 120 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 CDTI 150 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA B Van (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CNG Turbo 150 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2008–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA C (P12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 CNG 150 л.с. | 2011–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADW192207 |
| Кросс-номери | 013271040, 093181980, 093183389, 093192882, 13271040, 1500042, 1512-2808, 152071761673, 206 879, 2133115, 26-0613, 30138-LF-PCS-MS, 36201, 40 93 6201, 50014086, 58 34 040, 58 34 279, 612 321 0001, 71-01131-SX, 71702, 8A0035, 93181980, 93183389, 93192882 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.38 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 293 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з фільтром грубого очищення |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 224 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458,44 ₴




