
Фільтр повітряний Nissan Frontier/Navara 97-/NP300 2.5dCi 08-, Blue Print ADN12237
481,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADN12237
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Nissan Frontier/Navara 97-/NP300 2.5dCi 08-, Blue Print ADN12237. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN12237
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN12237 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — BIG M (D22) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 D 4x4 133 л.с. | 2001–н.в. |
| NISSAN — NAVARA (D22) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4WD 133 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.5 Di 133 л.с. | 2002–н.в. |
| NISSAN — NP300 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4x4 133 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN12237 |
| Кросс-номери | 121-13046, 1500604, 1512-4149, 16546-VK500, 16546-VK501, 16546-VM00A, 1667450980, 183981, 20-01-111, 20111, 26-1411, 2968K-LF-PCS-MS, 36NI028, 60556, 71-01782-SX, 8A0342, A10173, A1396, A141165, A2005, A2834, A63291, AR 304/3, AR21.101, AR2272S, BFA2353 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 230 мм |
| Зовнішній діаметр | 148 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pick Up, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.37 кг |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 74 |
| Висота [мм] | 230 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 148 |
| для оригінального номера | 16546-VK501 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 481,66 ₴






