
Диск гальмівний (передній) Opel Combo 01- (280x25), Blue Print ADW194312
1 538,07 ₴
- В наявності
- Код: ADW194312
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Opel Combo 01- (280x25), Blue Print ADW194312. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADW194312
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADW194312 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — ASTRA H (L48) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2004–2004 |
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — ASTRA H GTC (L08) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTi 101 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — ASTRA H Van (L70) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 EcoTec (L70) 116 л.с. | 2006–2010 |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.6 EcoTec (L70) 103 л.с. | 2004–2004 |
| OPEL — ASTRA H универсал (L35) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 LPG 90 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.7 CDTI 80 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — COMBO Tour (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 16V 101 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — COMBO фургон/универсал (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 16V 101 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — CORSA C (F08, F68) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2003–2009 |
| OPEL — MERIVA (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 75 л.с. | 2003–2010 |
| 1.3 CDTI 69 л.с. | 2005–2010 |
| 1.4 16V Twinport 90 л.с. | 2004–2010 |
| 1.4 16V Twinport LPG 90 л.с. | 2004–2010 |
| 1.6 87 л.с. | 2003–2010 |
| 1.6 105 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2003–2006 |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2003–2010 |
| 1.7 CDTI 125 л.с. | 2006–2010 |
| 1.7 DTI 75 л.с. | 2003–2010 |
| 1.8 125 л.с. | 2003–2010 |
| OPEL — MERIVA B (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 95 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 100 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 120 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 LPG 120 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.7 CDTI 100 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 110 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.7 CDTI 131 л.с. | 2010–н.в. |
| OPEL — ZAFIRA A (F75_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 101 л.с. | 1999–2005 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADW194312 |
| Кросс-номери | 009117678, 009117678, 05 69 060, 05 69 066, 0569066, 09117678, 09117678, 09117678, 093197592, 093197592, 16953, 17211, 203630, 205 524, 23-0489C, 24012501311-PCS-MS, 24012501311-PCS-MSP, 24012501311PR-PCS-MS, 24012501311PR-PCS-MSP, 24012501311PR-SET-MS |
| Стан | Новий |
| Товщина | 42 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 110 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa, Zafira, Combo, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 110 |
| Вага (кг) | 3.35 кг |
| Діаметр центрування [мм] | 70 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Мінімальна товщина [мм] | 22 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 280 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 42 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 538,07 ₴






