
Фільтр повітряний Land Rover Range Rover 3.6/4.2 32V 02-13, Blue Print ADJ132207
443,90 ₴
- В наявності
- Код: ADJ132207
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Land Rover Range Rover 3.6/4.2 32V 02-13, Blue Print ADJ132207. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADJ132207
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADJ132207 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LAND ROVER — RANGE ROVER III (LM) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 TD 8 4x4 272 л.с. | 2006–2012 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADJ132207 |
| Кросс-номери | 109221, 121-14056, 1500124, 153071760422, 1638024780, 18246, 18246, 20-0L-L08, 20L08, 2133175, 30.C99.00, 36RV023, 39201-LF-PCS-MS, 71-00792-SX, 8A0072, A0368, A10247, A1255, A140852, A2213, A63268, AFAU007, AP 004/3, AR39219PM, BFA2131, C 39 201 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.025 кг |
| Висота [мм] | 55 |
| Довжина [мм] | 390 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 184 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 443,90 ₴




