
Фільтр повітряний Smart Fortwo 0.8CDI/1.0 07-, Blue Print ADU172204
297,08 ₴
- В наявності
- Код: ADU172204
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Smart Fortwo 0.8CDI/1.0 07-, Blue Print ADU172204. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADU172204
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADU172204 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SMART — FORTWO Cabrio (451) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 CDi (451.400) 45 л.с. | 2007–н.в. |
| 0.8 CDi (451.401) 54 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.0 (451.431, 451.480) 71 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.0 Brabus 120 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.0 Brabus (451.433) 98 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.0 Turbo (451.432) 84 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.0 Turbo Brabus (451.433) 102 л.с. | 2010–н.в. |
| SMART — FORTWO купе (451) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 CDi (451.300) 45 л.с. | 2007–н.в. |
| 0.8 CDi (451.301) 54 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.0 (451.330, 451.334) 61 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.0 (451.331, 451.380) 71 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.0 Brabus (451.333) 98 л.с. | 2008–н.в. |
| 1.0 Turbo (451.332) 84 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.0 Turbo Brabus (451.333) 102 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADU172204 |
| Кросс-номери | 001 094 03 01, 012 321 0012, 02.14.187, 108325, 121-00102, 1500089, 1512-4270, 152071761706, 1667444680, 1711485, 18408, 18408, 20-0M-M03, 20M03, 2133231, 26-1322, 2716-LF-PCS-MS, 36SM006, 407 918, 8A0186, A001 094 03 01, A0624, A10221, A141010, A1509 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 111 мм |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Fortwo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.090 кг |
| Висота [мм] | 35 |
| Довжина [мм] | 267 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 111 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297,08 ₴





