
Фільтр повітряний Suzuki Swift 1.3/1.5 16V 05-15, Blue Print ADK82238
350,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADK82238
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Suzuki Swift 1.3/1.5 16V 05-15, Blue Print ADK82238. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADK82238
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADK82238 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SUZUKI — AERIO (ER) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 103 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 107 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 4WD 103 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 4WD 106 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.6 4WD 107 л.с. | 2005–2007 |
| 1.6 i 106 л.с. | 2002–н.в. |
| SUZUKI — LIANA Наклонная задняя часть (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 103 л.с. | 2001–2007 |
| 1.6 107 л.с. | 2005–2007 |
| 1.6 4WD 103 л.с. | 2001–2007 |
| 1.6 4WD 106 л.с. | 2002–2007 |
| 1.6 4WD 107 л.с. | 2005–2007 |
| 1.6 i (RH416) 106 л.с. | 2002–2007 |
| SUZUKI — SWIFT III (MZ, EZ) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 92 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 4x4 90 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.5 102 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 125 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADK82238 |
| Кросс-номери | 121-16067, 13780-63J00, 1500594, 1512-4294, 184372, 20-08-829, 20829, 2133535, 24019-LF-PCS-MS, 26-0952, 36SZ019, 71-01545-SX, 8A0383, A10205, A141493, A1519, A2449, A63528, A971J, AFAI467, AP 190/9, BFA2450, C 24 019, CA11263, CSZ12616, DAF3028 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 234 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 31 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.20 кг |
| Висота [мм] | 31 |
| Довжина [мм] | 234 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 145 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350,16 ₴




