
Фільтр повітряний Citroen C4 aircross/Mitsubishi ASX/Outlander/Peugeot 4008 1.8HDi/2.2 10-, Blue Print ADT32231
313,39 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADT32231
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Citroen C4 aircross/Mitsubishi ASX/Outlander/Peugeot 4008 1.8HDi/2.2 10-, Blue Print ADT32231. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT32231
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT32231 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — AIRCROSS (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 HDi 150 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi 150 AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| ISUZU — GEMINI (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 99 л.с. | 1990–1993 |
| MITSUBISHI — ASX (GA_W_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.2 Di-D 4WD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D (CY9A) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI — GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D (CX9A) 150 л.с. | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI — OUTLANDER II (CW_W) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 DI-D 177 л.с. | 2006–2012 |
| 2.2 DI-D 4WD 177 л.с. | 2006–2012 |
| 2.2 DI-D 4WD 140 л.с. | 2010–2012 |
| MITSUBISHI — OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 Di-D 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.2 Di-D 4WD 150 л.с. | 2012–н.в. |
| PEUGEOT — 4008 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 HDi 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.8 HDi AWC 150 л.с. | 2012–н.в. |
| TOYOTA — 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.7 152 л.с. | 1995–2002 |
| 2.7 4WD 152 л.с. | 1995–2002 |
| TOYOTA — ESTIMA (TCR2_, TCR1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 132 л.с. | 1990–2000 |
| TOYOTA — HILUX V Пикап (_N_, KZN1_, VZN1_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 i 4WD (RN106_, RN110_) 114 л.с. | 1989–1997 |
| VW — TARO (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 i 4x4 114 л.с. | 1989–1997 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT32231 |
| Кросс-номери | 1 457 433 952, 121-17075, 1500A286, 1500A530, 1512-4323, 153071762389, 16 076 733 80, 16 076 733 80, 16 088 825 80, 16 088 825 80, 1638024980, 176327, 17801-08010, 17801-35020, 17801-35020-83, 17801-55020, 20-02-299, 20-09-998, 20299, 20998 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 249 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Volkswagen, Isuzu |
| Сумісність з моделлю | Previa, Lancer, ASX, Gemini, 4008, Outlander, Hilux, 4Runner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.320 кг |
| Висота [мм] | 52 |
| Довжина [мм] | 249 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 171 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 313,39 ₴





