
Фільтр повітряний Jeep Patriot/Compass 2.0/2.4 06-, Blue Print ADA102249
472,37 ₴
- В наявності
- Код: ADA102249
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Jeep Patriot/Compass 2.0/2.4 06-, Blue Print ADA102249. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA102249
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA102249 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DODGE — CALIBER (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 156 л.с. | 2006–н.в. |
| JEEP — COMPASS (MK49) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 156 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.4 4x4 170 л.с. | 2006–н.в. |
| JEEP — PATRIOT (MK74) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 4x4 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.4 Eco + 4x4 170 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA102249 |
| Кросс-номери | 04593914AB, 04593914AB, 121-10073, 1512-4235, 20-09-925, 20925, 4593914AB, 4593914AB, 71-02043-SX, A0633, A10291, A141706W, AFAU369, EAF916, FA-925S, J1320823, LF-2192, LVFA1586, QFA1067, WG2217082, F 026 400 413, AF0225, FAF-10520 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 174 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 137 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Caliber, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.411 кг |
| Висота [мм] | 174 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 137 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472,37 ₴





