
Колодки гальмівні (передні) Toyota Avensis/Corolla 03-09, Blue Print ADT342141
1 275,19 ₴
- В наявності
- Код: ADT342141
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Toyota Avensis/Corolla 03-09, Blue Print ADT342141. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADT342141
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADT342141 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — AVENSIS (T25_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2003–2008 |
| 1.8 129 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 147 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2006–2008 |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.4 170 л.с. | 2003–2008 |
| 2.4 163 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS Combi (T25) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2003–2008 |
| 1.8 129 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 147 л.с. | 2003–2009 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 VVT-i (AZT250_) 155 л.с. | 2003–2008 |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.4 170 л.с. | 2003–2008 |
| 2.4 163 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — AVENSIS седан (T25) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 VVT-i 110 л.с. | 2003–2008 |
| 1.8 129 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 147 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 D-4D 126 л.с. | 2006–2008 |
| 2.2 D-4D 150 л.с. | 2005–2008 |
| 2.2 D-CAT 177 л.с. | 2005–2008 |
| 2.4 170 л.с. | 2003–2008 |
| 2.4 163 л.с. | 2003–2008 |
| TOYOTA — COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 110 л.с. | 2004–2009 |
| 1.8 129 л.с. | 2004–2009 |
| 2.0 D-4D 116 л.с. | 2004–2009 |
| 2.2 D-4D 136 л.с. | 2005–2009 |
| 2.2 D-4D 177 л.с. | 2005–2009 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADT342141 |
| Кросс-номери | 0 986 495 083, 0014 20, 0014.20, 025 237 6819/PD, 025 237 6819/W, 04465-05130, 04465-05131, 04465-05140, 04465-05150, 04465-05170, 04465-05190, 04465-05210, 04465-05220, 04465-05221, 04465-05221 S1, 04465-05270, 04465-05280, 04465-YZZEB, 1046 02 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.9 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.06 кг |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Довжина [мм] | 151 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина 1 [мм] | 18 |
| Ширина [мм] | 63 |
| перевіркове значення | ECE R90 Approved |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275,19 ₴









