
Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.9D (на клямках), Blue Print ADR162212
317,51 ₴
- В наявності
- Код: ADR162212
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Kangoo 1.9D (на клямках), Blue Print ADR162212. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADR162212
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADR162212 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D (B/CB0E) 64 л.с. | 1998–2005 |
| 1.9 D (B/CB0J) 65 л.с. | 2000–2001 |
| RENAULT — CLIO II фургон (SB0/1/2_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D (SB0E) 64 л.с. | 1998–н.в. |
| RENAULT — KANGOO (KC0/1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 RXED 65 л.с. | 1999–2001 |
| D 55 1.9 (KC0D) 54 л.с. | 1997–н.в. |
| D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 64 л.с. | 1997–н.в. |
| RENAULT — KANGOO Express (FC0/1_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 D (FC0J) 65 л.с. | 1999–2003 |
| D 55 1.9 (FC0D) 54 л.с. | 1997–н.в. |
| D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 64 л.с. | 1997–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADR162212 |
| Кросс-номери | 1500149, 1512-0205, 152071758391, 16-12 321 0013, 16325, 16325, 2133281, 26-0352, 2771-LF-PCS-MS, 31156, 60 93 1156, 700 247, 71-01796-SX, 77 01 044 101, 86 71 014 080, 8A0384, A0260, A140695, A60141, AP 185, AR141PM, BFA2295, BSG 75-135-009, C 2771 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 266 мм |
| Ширина | 103 мм |
| Висота | 62 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.25 кг |
| Висота [мм] | 62 |
| Довжина [мм] | 266 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 103 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317,51 ₴








