
Втулка стабілізатора (переднього) Nissan Juke/X-Trail/Renault Koleos 08- (d=23mm), Blue Print ADN180174
328,36 ₴
- В наявності
- Код: ADN180174
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Nissan Juke/X-Trail/Renault Koleos 08- (d=23mm), Blue Print ADN180174. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN180174
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN180174 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — JUKE (F15) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 DIG-T 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T 4x4 190 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO 200 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO 4x4 200 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO RS 218 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 DIG-T NISMO RS 4x4 214 л.с. | 2014–н.в. |
| NISSAN — ROGUE (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 173 л.с. | 2007–2013 |
| 2.5 169 л.с. | 2010–2013 |
| 2.5 170 л.с. | 2010–2013 |
| 2.5 AWD 173 л.с. | 2007–2013 |
| 2.5 AWD 169 л.с. | 2010–2013 |
| 2.5 AWD 170 л.с. | 2010–2013 |
| NISSAN — X-TRAIL (T32_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 ALL MODE 4x4-i (NT32) 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 dCi 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 dCi 4x4 130 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 DIG-T | 2015–н.в. |
| 2.0 144 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.5 4x4 170 л.с. | 2013–н.в. |
| RENAULT — KOLEOS (HY_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0B) 173 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 dCi 4x4 (HY0K) 150 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) 171 л.с. | 2008–н.в. |
| SAMSUNG — QM5 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 dCi 150 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN180174 |
| Кросс-номери | 035-00253, 107348, 33 10 2421, 517307, 540314, 54613JG03A, 54613-JG03A, 54613-JG03B, 636 012, 71573, 79-00247-SX, J4261011, WG2241564, 590453 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 47 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Samsung, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | QM5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.080 кг |
| Довжина [мм] | 47 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 47 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 74 |
| Ширина [мм] | 38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328,36 ₴






