
Фільтр повітряний Honda Legend IV 3.5 24V 04-12, Blue Print ADH22262
504,96 ₴
- В наявності
- Код: ADH22262
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Honda Legend IV 3.5 24V 04-12, Blue Print ADH22262. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADH22262
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADH22262 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — LEGEND IV (KB_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 V6 4WD 295 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADH22262 |
| Кросс-номери | 17220-RDA-A00, 20-04-402, 20402, A10188, A8506, FA-402S, H132A67, HA-8653, HA-8653, J1324061, N1324068, WG2219966 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 326 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Legend |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.520 кг |
| Висота [мм] | 54 |
| Довжина [мм] | 326 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 148 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504,96 ₴




