
Фільтр паливний Audi Q7/Q8 3.0 TDI 13-, Blue Print ADV182345
1 431,65 ₴
- В наявності
- Код: ADV182345
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Audi Q7/Q8 3.0 TDI 13-, Blue Print ADV182345. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADV182345
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADV182345 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q7 (4MB, 4MG) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI quattro 211 л.с. | 2015–2019 |
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| SQ7 TDI quattro 435 л.с. | 2016–2019 |
| 3.0 TDI | 2015–н.в. |
| 3.0 TDI e-tron | 2015–н.в. |
| AUDI — Q8 (4MN) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 45 TDI Mild Hybrid quattro 231 л.с. | 2018–н.в. |
| 45 TDI quattro 249 л.с. | 2018–н.в. |
| 50 TDI Mild Hybrid quattro 286 л.с. | 2018–н.в. |
| SQ8 TDI Mild Hybrid quattro 435 л.с. | 2018–н.в. |
| BENTLEY — BENTAYGA (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.0 D 435 л.с. | 2017–н.в. |
| 4.0 TDI 421 л.с. | 2016–н.в. |
| VW — TOUAREG (CR7) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 TDI 4motion 286 л.с. | 2017–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 249 л.с. | 2018–н.в. |
| 3.0 TDI 4motion 231 л.с. | 2018–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADV182345 |
| Кросс-номери | 07.38.063, 101340, 1520260, 1689031280, 26-2231, 4M0 127 177 B, 4M0 127 177 B, 4M0 127 434 B, 4M0 127 434 B, 4M0 127 434 B, 4M0 127 434 G, 4M0 127 434 G, 4M0 127 434 G, 63822, 9F0480, BFF8266, D21493, DFFX493D, DP1110.13.0329, E450KP D348, EFF346D |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 123 мм |
| Зовнішній діаметр | 104 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Bentley |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Bentayga, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.16 кг |
| Висота [мм] | 123 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 104 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 431,65 ₴






