
Фільтр паливний Nissan Patrol 3.0 TDiC 97-/X-Trail 2.2 dCi 01-08, Blue Print ADN12333
1 200,86 ₴
- В наявності
- Код: ADN12333
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Nissan Patrol 3.0 TDiC 97-/X-Trail 2.2 dCi 01-08, Blue Print ADN12333. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADN12333
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADN12333 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — CABSTAR (F24M, F24W) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 28.11 DCI, 32.11 DCI, 35.11 DCI 2.5 (F24M) 110 л.с. | 2006–2013 |
| 28.12 DCI, 32.12 DCI, 34.12 DCI, 35.12 DCI 2.5 (F2 122 л.с. | 2006–2013 |
| 35.13 DCI, 45.13 DCI 2.5 (F24M) 131 л.с. | 2006–2012 |
| 35.14 DCI 3.0 (F24M) 137 л.с. | 2006–2013 |
| 35.14 DCI, 45.14 DCI 2.5 (F24M) 136 л.с. | 2006–2013 |
| 35.15 DCI, 45.15 DCI 3.0 (F24M) 150 л.с. | 2006–2013 |
| NISSAN — NT400 CABSTAR (F24M) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 28.12, 32.12, 35.12 (F91AN) 122 л.с. | 2014–н.в. |
| 35.13 130 л.с. | 2016–н.в. |
| 35.14, 45.14 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 35.15, 45.15 146 л.с. | 2014–н.в. |
| 35.15, 45.15 150 л.с. | 2016–н.в. |
| NISSAN — PATROL GR II Wagon (Y61) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 DTi 158 л.с. | 2000–н.в. |
| 3.0 DTi 160 л.с. | 2000–н.в. |
| NISSAN — X-TRAIL (T30) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 dCi 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 dCi 4x4 136 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADN12333 |
| Кросс-номери | 122-13170, 1520132, 153071760637, 16400-3XN1A, 16400-3XN1B, 16400-3XN9B, 16400-ES60A, 16400-ES60D, 16400-LC30A, 16400-LC30B, 1643627980, 1725065, 184010, 21-00670-SX, 2441354, 26-0781, 26-2284, 30-01-123, 30123, 37NI005, 50 01 869 788, 74 85 115 761 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Довжина | 138 мм |
| Висота | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | NT400, Cabstar, Patrol, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.42 кг |
| Висота [мм] | 100 |
| Довжина [мм] | 138 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 98 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200,86 ₴






