
Фільтр паливний Toyota Land Cruiser 200 4.5 D4-D 07-, Blue Print ADBP230060
1 156,33 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADBP230060
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Toyota Land Cruiser 200 4.5 D4-D 07-, Blue Print ADBP230060.
В наявності. Доставка по Україні.
Підходить для автомобілів:
| Марка | Модель | Двигун | Роки |
|---|---|---|---|
| TOYOTA | LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) | 4.5 D V8 (VDJ200) 286 л.с. (2008-н.в.) | 2008–н.в. |
| TOYOTA | LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) | 4.5 D4-D 235 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| TOYOTA | LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) | 4.5 D4-D 272 л.с. (2012-н.в.) | 2012–н.в. |
| TOYOTA | LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) | 4.5 D4-D (VDJ200) 265 л.с. (2007-н.в.) | 2007–н.в. |
| TOYOTA | LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) | 4.5 D4-D (VDJ200) 232 л.с. (2013-н.в.) | 2013–н.в. |
| TOYOTA | LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) | 4.5 D4-D (VDJ200_) 249 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
| LEXUS | LX (URJ201) | 450d (VDJ201) 272 л.с. (2015-н.в.) | 2015–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADBP230060 |
| Кросс-номери | 23390-51030, 23390-51030 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Висота | 94 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 156,33 ₴





