
Фільтр паливний Mitsubishi Lancer VIII/ Outlander II 2.0 DI-D 07-, Blue Print ADC42362
775,32 ₴
- В наявності
- Код: ADC42362
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Mitsubishi Lancer VIII/ Outlander II 2.0 DI-D 07-, Blue Print ADC42362. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADC42362
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADC42362 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2008–н.в. |
| MITSUBISHI — GRANDIS (NA_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI-D 136 л.с. | 2005–н.в. |
| MITSUBISHI — OUTLANDER II (CW_W) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 DI-D 140 л.с. | 2007–2012 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADC42362 |
| Кросс-номери | 122-12055, 1530-3168, 1613819580, 1770A024, 183870, 26-1094, 30-05-528, 30528, 37MI007, 728-KF-PCS-MS, 9F0085, A120253, BFF8170, D20105, DFFL737, DN2706, DP1110.13.0111, EFF183, EFF5174.20, ELG5420, F 026 402 086, F326401, FC1215, FC-528S, FCS815 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 164 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Grandis, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø труби [мм] | 8 |
| Вага (кг) | 0.32 кг |
| Висота [мм] | 164 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775,32 ₴





