
Фільтр повітряний Jeep Cherokee/Dodge Nitro 2.8CRD/3.7 08-13, Blue Print ADA102235
433,84 ₴
- В наявності
- Код: ADA102235
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Jeep Cherokee/Dodge Nitro 2.8CRD/3.7 08-13, Blue Print ADA102235. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA102235
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA102235 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DODGE — NITRO (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 CRD 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.8 CRD 4WD 177 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.7 4WD 214 л.с. | 2006–2012 |
| 3.7 V6 4WD 205 л.с. | 2007–н.в. |
| JEEP — CHEROKEE (KK) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.8 CRD 4x4 177 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.8 CRDi 4x4 200 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.7 V6 4x4 205 л.с. | 2008–н.в. |
| 3.7 V6 4x4 213 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA102235 |
| Кросс-номери | 05189933AA, 05189933AA, 121-00029, 20-00-020, 20020, 26-1281, 36DG009, 5189933AA, 5189933AA, 5518600200, 68037059AA, 68037059AA, 8A0650, A0548, A10208, A63422, AFAU375, AR30198PM, C 30 198, CA10228, E1259L, F 026 400 551, FA-020S, FA1225, FA-8843 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Nitro, Cherokee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.420 кг |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 290 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433,84 ₴





