
Фільтр повітряний Honda Accord IX 2.4 16V 12-, Blue Print ADH22295
839,83 ₴
- Готово до відправки
- Код: ADH22295
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Honda Accord IX 2.4 16V 12-, Blue Print ADH22295. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADH22295
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADH22295 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD IX седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 (CR2) 180 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADH22295 |
| Кросс-номери | 1512-4290, 17220-5A2-A00, 71-01948-SX, A10369, A146901, A63759, A8525, BFA2531, HA-8664, HA-8664, PA3759, WG2219999, HA-8664, 17220-5A2-A00, 49750 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 304 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.38 кг |
| Висота [мм] | 60 |
| Довжина [мм] | 304 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 193 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839,83 ₴




