
Фільтр повітряний Jeep Wrangler 4x4 3.6 24V/3.8 06-, Blue Print ADA102229
449,28 ₴
- В наявності
- Код: ADA102229
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Jeep Wrangler 4x4 3.6 24V/3.8 06-, Blue Print ADA102229. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
ADA102229
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
ADA102229 (PRINT)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| JEEP — WRANGLER III (JK) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.6 V6 284 л.с. | 2011–н.в. |
| 3.8 208 л.с. | 2007–2011 |
| 3.8 199 л.с. | 2007–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | ADA102229 |
| Кросс-номери | 121-10036, 1512-4334, 20-09-915, 20915, 26-2366, 30.D89.00, 49018, 53034018AD, 53034018AE, 5518600100, 68257791AA, 8A1133, A10268, A52015, ELP9593, FA-8846, FA-915S, J1320826, K53034018AD, LF-2012, LFAF783, LFAF783, S 3D89 A, WG2217065, S 3D89 A, AF1014 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 291 мм |
| Ширина | 209 мм |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Wrangler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.234 кг |
| Висота [мм] | 41 |
| Довжина [мм] | 291 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 209 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449,28 ₴







